Au-Pair країна: Австрія

Австрія – прекрасна країна, один із центрів культурного життя Європи. Країна з прекрасними містами та не менш прекрасною природою та відмінними умовами для тих, хто планує стати Au-Pair у цій країні. Прекрасні, щирі та теплі люди будуть цілий рік поряд із вами.

Вимоги до кандидатів:
Вік від 18 до 28 років. (При виконанні 28 років учасник повинен закінчити програму Au-Pair в Австрії).
Знання німецької мови на хорошому рівні, або добре знання англійської мови та наявність базової (не менше 6 місяців вивчення) німецької мови.
Вітається досвід роботи як Au-Pair у Німеччині, однак це не є обов’язковою вимогою для участі.
Любов до дітей, комунікабельність, чесність.
Наявність водійських прав та досвіду водіння вітається, але не є обов’язковою умовою участі у програмі.

Умови програми:
Тривалість програми – 12 місяців.
Допомога у нагляді за дітьми та нескладна домашня робота 30 годин на тиждень. Проживання в сім’ї (сім’я надає окрему кімнату), безкоштовне харчування разом із сім’єю. Мінімум 1 вихідний день на тиждень.
Відпустка 5 тижнів протягом року.
Обов’язкове страхування (частково здійснюється та оплачується сім’єю, частково оплачується Au-Pair).
Курси німецької мови оплачувані сім’єю та Au-Pair у співвідношенні 50/50 (зазвичай у цій пропорції оплачується саме початковий курс) та унікальна можливість вивчати іноземну мову шляхом занурення у мовне середовище.
Гроші на кишенькові витрати 575 євро на місяць (460 євро*15 виплат на рік).

Наші рекомендації:
Ми рекомендуємо цю країну для тих, хто хоче вдосконалити знання німецької мови, якщо вже навчав її у школі чи університеті.
Австрія відмінний вибір для тих, хто вже брав участь у програмі Au-Pair у Німеччині та хотів би продовжити вивчення німецької мови у новій країні через участь у програмі Au-Pair.
Ми рекомендуємо Австрію студентам факультету іноземних мов, у яких німецька була 2 або 3 мовами вивчення. Програма дозволить вам опанувати німецьку на рівні вашої першої мови.
Ми рекомендуємо цю країну тим, хто хоче познайомитися з культурою та побутом цієї цікавої країни, з традиціями та звичками людей. Тут є на що подивитися та до чого долучитися.
Австрія дасть добрий шанс стати студентом вузу та навчатися в країні з великими традиціями в освіті. Бути студентом в Австрії є престижним для жителя будь-якої країни.

Виходячи з ваших даних та знання мов ми дамо вам рекомендацію, яку країну вибрати для пристрою. Для цього у нас є багаторічний досвід роботи та пристрої за програмою Au-pair.

 

Вартість послуг

Зверніть увагу! Ми працюємо без передоплат, оплата наших послуг здійснюється після підбору сім’ї, на підставі договору з сім’єю, що приймає.

Компанія

Статті

Новини

Країни для участі

FAQ

Хто ми?

Переваги

Програми

Інші питання

Контакти

Адреса:
Спуск Старостарий 32/3,
Індекс: 18002, Черкаси,
Україна

Підписка на наші новини та розсилку

Щоб отмувати актуальну інформацію:

Наша агенція у соціальних мережах:
© 2022 Приватне підприємство “П’ять континентів” | All rights reserved