Au-Pair країна: Німеччина

Для дуже багатьох Німеччина стала першим досвідом у програмі Au-Pair. Велика, економічно дуже розвинена, сильна країна з багатою культурою, традиціями. Прекрасна країна для старту в програмі Au-Pair, для перспектив здобути в цій країні вищу освіту. Крім усього іншого в цій країні дуже розвинені традиції запрошувати Au-Pair, дуже багато родин це роблять і тому в цю країну легше, простіше і швидше влаштуватися тим, хто відповідає вимогам програми.

Вимоги до кандидатів:

Вік від 18 до 27 років. (необхідно почати програму до виповнення 27 років)
Знання німецької мови на достатньому рівні, знання мови перевіряють при подачі документів на отримання візи в посольстві Німеччини.    Тест не складний і якщо кандидат на участь має потрібну базу німецької мови, він без проблем цей тест складе. Починаючи з 1 січня 2017 року для отримання візи для участі в програмі о-пер необхідно буде отримати сертифікат Гете-Інституту про володіння німецькою мовою на рівні не менше ніж рівень А-1.( Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1)
Любов до дітей, комунікабельність, чесність, пунктуальність, відповідальність
Наявність водійських прав і досвіду водіння вітається, але не є обов’язковою умовою участі в програмі.

Умови програми:
Тривалість програми 12 місяців.
Допомога в догляді за дітьми та нескладна домашня робота 30 годин на тиждень.
Проживання в сім’ї (сім’я надає окрему кімнату), безкоштовне харчування разом із сім’єю.
Мінімум 1 вихідний день на тиждень.
Оплачувана відпустка 4 тижні протягом року.
Обов’язкове страхування (здійснюється та оплачується сім’єю).
Курси німецької мови, на які сім’я видає обов’язкові 50 євро на місяць, і унікальна можливість вивчати іноземну мову шляхом занурення в мовне середовище.
Гроші на кишенькові витрати 280 євро на місяць.

Наші рекомендації:
Ми рекомендуємо Німеччину для тих, хто хоче вдосконалити знання німецької мови, якщо вже вчив її в школі чи університеті.
Це чудова можливість і найкращий варіант вибору першої країни участі в програмі. Влаштування (за відповідності вимогам програми) зазвичай швидке, вибір сімей досить великий.
Ми рекомендуємо Німеччину студентам факультету іноземних мов, у яких німецька була 2 або 3 мовою вивчення. Програма дасть вам змогу опанувати німецьку на рівні вашої першої мови.
Це країна де дуже цінуються традиції, у кожній місцевості вони можуть бути дуже різними. Au-Pair у Німеччині це чудова нагода побачити багатогранне життя німецького народу, різну природу та навіть культуру залежно від місць, де ви подорожуватимете.
Німеччина дасть гарний шанс стати студентом вишу та навчатися в країні з безкоштовною вищою освітою. Ну а престижний диплом європейського вишу може стати для вас першою сходинкою абсолютно нового життя.
Виходячи з ваших даних і знання мов ми дамо вам рекомендацію, яку країну вибрати для влаштування. Для цього в нас є багаторічний досвід роботи та влаштування за програмою Au-pair.

 

Компанія

Статті

Новини

Країни для участі

FAQ

Хто ми?

Переваги

Програми

Інші питання

Контакти

Адреса: Спуск Старостарий 32/3, Індекс: 18002, Черкаси, Україна

Підписка на наші новини та розсилку

Щоб отмувати актуальну інформацію:

Наша агенція у соціальних мережах:
© 2022 Приватне підприємство “П’ять континентів” | All rights reserved