Au-Pair країна: Іспанія

Програма Au Pair в Іспанії дає вам можливість дослідити цю спекотну та неймовірно красиву країну. Ви зможете вивчити іспанський спосіб життя як інсайдер, живучи разом із приймаючою сім’єю, піклуючись про їхніх дітей і навчаючи їх англійської мови. Ви придбаєте нових друзів, досвід і навички, які будуть неоціненні в майбутній робочій кар’єрі!

Приймаючі сім’ї, зацікавлені в Au Pair, знаходяться по всій країні, з півночі на південь, зі сходу на захід, від берегів Атлантики до Середземномор’я!

Вимоги до кандидатів:
Вік 18-30 років.
Рівень англійської – необхідний мінімум B1-B2* – БЕЗ АКЦЕНТУ!!!
Базові знання іспанської мови – це незаперечний плюс

Любов до дітей, комунікабельність, чесність, пунктуальність, відповідальність.
Наявність водійських прав і досвіду водіння не є обов’язковою умовою участі в програмі, але завжди вітається.

Умови програми:
Тривалість перебування – можливі два варіанти: 1-3 місяці або 12 місяців**
Допомога в догляді за дітьми та нескладна домашня робота 25-30 годин на тиждень.
Проживання в сім’ї (сім’я надає окрему кімнату), безкоштовне харчування разом із сім’єю.
Мінімум 1 вихідний день на тиждень.
При влаштуванні на 1 рік оплачувана відпустка становить 1 місяць; при влаштуванні на 6 місяців – 2 тижні.
Можливість відвідувати курси іспанської мови та унікальна можливість вивчати іноземну мову та культуру країни шляхом занурення в мовне та культурне середовище.***
Підтримка та консультації з боку агентства під час перебування в якості Au pair, 24-годинний контактний номер в Іспанії.
Гроші на кишенькові витрати 70-75 євро на тиждень (280-300 на міс. / прив’язка до робочого графіку 25-30 годин на тиждень).

Наші рекомендації:

Ми рекомендуємо цю країну для тих, хто хоче вдосконалити знання іспанської мови, хто вже вчив її в школі, університеті або самостійно.
Ми рекомендуємо Іспанію студентам факультету іноземних мов, у яких іспанська була 2 або 3 мовою вивчення. Програма дасть вам змогу вдосконалювати вашу іспанську.
Крім того ми рекомендуємо її тим, хто вивчав або хоче вивчити іспанську мову з нуля. Для цього у Вас у цій країні буде чудова можливість.
Ми рекомендуємо Іспанію тим, хто хоче познайомитися з культурою і побутом цієї цікавої країни, з традиціями і звичками людей.
Виходячи з Ваших даних і знання мов ми дамо Вам рекомендацію, яку країну вибрати для влаштування. Для цього в нас є багаторічний досвід роботи та влаштування за програмою Au-pair.

Порада

Основний акцент у діяльності о-пер в Іспанії ставиться саме на навчання діток приймаючої сім’ї англійської мови. Ви також допомагатимете зі щоденними справами по господарству і нагляду за дітками, але спілкування має відбуватися переважно англійською.

** В Іспанії є унікальна можливість взяти участь на невеликий термін (здебільшого в літній період, але не обов’язково) – від 1 до 3 місяців. Для того щоб скористатися цією опцією, кандидату необхідно обов’язково мати біометричний паспорт!

*** Мовні курси – не обов’язковий компонент програми в цій країні. Якщо в учасника є бажання їх відвідувати, то витрати він/вона бере на себе.

 

 

Компанія

Статті

Новини

Країни для участі

FAQ

Хто ми?

Переваги

Програми

Інші питання

Контакти

Адреса:
Спуск Старостарий 32/3,
Індекс: 18002, Черкаси,
Україна

Підписка на наші новини та розсилку

Щоб отмувати актуальну інформацію:

Наша агенція у соціальних мережах:
© 2022 Приватне підприємство “П’ять континентів” | All rights reserved