Au-Pair країна: США

На нашу думку, тут найбільш продумані умови програми Au-Pair з тих країн, які в цій програмі беруть участь. Європейський досвід узятий за основу при створенні американської програми Au-Pair. При цьому програма створювалася значно пізніше і в США постаралися створити програму з огляду на багаторічний європейський досвід з урахуванням американської специфіки. І це вдалося дуже добре. Велика, економічно потужна, мульти-культурна країна. Тут у пошані сімейні цінності, практично в кожній сім’ї Au-Pair водитиме машину, навчатиметься в американському вищому навчальному закладі з обраних предметів. Варто відзначити і той факт, що це єдина країна з тих, у яких наші громадяни можуть брати участь у програмі Au-Pair, де рідна мова – англійська. США – прекрасний вибір також для тих, хто хоче продовжити навчання в американському виші після закінчення програми Au-Pair.

Вимоги до кандидатів:

Вік від 18 до 26 років. (почати участь у програмі потрібно до виповнення 27 років).
Знання англійської мови на хорошому рівні.
Любов до дітей, комунікабельність, чесність, пунктуальність, відповідальність.
Наявність водійських прав є обов’язковою умовою для влаштування за програмою о-пер у США.
Великою перевагою під час влаштування є наявність водійського досвіду та досвіду роботи з дітьми до 2х років.

Умови програми:

Тривалість програми 12 місяців, з правом продовження на 6, 9, 12 місяців.
Допомога в догляді за дітьми та нескладна домашня робота (пов’язана з дітьми) 45 годин на тиждень.
Проживання в сім’ї (сім’я надає окрему кімнату), безкоштовне харчування разом із сім’єю.
Щонайменше півтора вихідних дня на тиждень+ повний вікенд один раз протягом місяця.
Оплачувана відпустка 2 тижні протягом року.
Обов’язкове страхування (за рахунок приймаючої сім’ї).
Курси при вищому навчальному закладі з обраного предмета (курси обирає Au-Pair, сім’я оплачує їх у сумі 500 доларів упродовж року) та унікальна можливість вивчати англійську мову шляхом занурення в мовне середовище.
Гроші на кишенькові витрати 196 доларів на тиждень.**

Наші рекомендації:

 • Ми знаємо, що багато наших клієнтів мріяли про те, що зможуть потрапити в США. Ми просто постараємося зробити вашу мрію реальністю
  Ми рекомендуємо США для тих, хто хоче вдосконалити знання англійської мови, якщо вже вчив її в школі або університеті і знає її досить добре.
  Ми рекомендуємо США студентам факультету іноземних мов, які хотіли б удосконалити на практиці свою вже досить хорошу англійську мову, хотіли б зануритися в мовне середовище і побачити життя, культуру, побут тієї країни, де ця мова застосовується в повсякденному житті. 1-2 роки участі в програмі Au-Pair дадуть чудову практику, яка допоможе у вашому подальшому житті та кар’єрі.
  Ви хочете побачити самі як живуть американці на півдні чи півночі, на узбережжі Тихого океану чи Атлантичного? Ви точно це зможете зробити, якщо скористаєтеся цією програмою.
  Хочете здобути вищу освіту в США? Ми можемо рекомендувати програму Au-Pair як перший крок до здійснення цієї мрії. Дуже багато наших клієнтів після закінчення програми вступили і навчаються в американських вишах.
  Виходячи з ваших даних і знань мов ми дамо вам рекомендацію, яку країну обрати для влаштування. Для цього у нас є багаторічний досвід роботи та влаштування за програмою Au-pair.

* У програмі Аu-Pair у США існує кілька “планів” зі своїми встановленими умовами та вимогами. Стандартний, за якого Аu-Раir виконуватиме свої обов’язки 45 годин на тиждень, відвідуватиме курси при вищому навчальному закладі протягом 1-го семестру (6 крéдитів = 60 аудиторних годин) та сім’я оплачуватиме їх у розмірі 500 доларів на рік. Беручи участь у програмі за Стандартним планом, Аu-Pair отримуватиме кишенькові гроші в сумі 196 доларів на тиждень.
ЕduСare – план із більшим навчальним компонентом, обравши який, Аu-Pair виконуватиме свої обов’язки 30 годин на тиждень, відвідуватиме курси при вищому навчальному закладі 2 семестри (12 крéдитів) та сім’я оплачуватиме їх у розмірі 1000 доларів на рік. За участю в програмі ЕduCare, Аu-Pair отримуватиме кишенькові гроші в сумі 147 доларів на тиждень.
Згідно з умовами програми, за планом EduCare можуть запросити тільки ті сім’ї, де немає дітей дошкільного віку. А таких сімей набагато менше, ніж із дітьми різного віку.

** Існує також особливі преміум-плани: Au-Pair Plus (Au-Pair, які вже брали участь у програмі раніше, мають досвід роботи з дітками в програмі в іншій країні, хороші рекомендації від приймаючих родин). Оплата учасникам плану Au-Pair Plus становитиме 235 доларів на тиждень.
Au-Pair Premiere (Au-Pair, які мають педагогічну освіту та досвід роботи за фахом, мають водійські права та досвід водіння не менше 2х років). Оплата учасникам плану Au-Pair Premiere становить 280 доларів на тиждень.

Чи будете Ви брати участь у програмі за нестандартним планом, залежить від того, чи відповідаєте Ви усім вимогам для такого влаштування та чи знайдеться сім’я, готова запросити Вас на умовах, що відповідають цьому плану.

 

 

Компанія

Статті

Новини

Країни для участі

FAQ

Хто ми?

Переваги

Програми

Інші питання

Контакти

Адреса:
Спуск Старостарий 32/3,
Індекс: 18002, Черкаси,
Україна

Підписка на наші новини та розсилку

Щоб отмувати актуальну інформацію:

Наша агенція у соціальних мережах:
© 2022 Приватне підприємство “П’ять континентів” | All rights reserved